Duben v ZŠS VI.

Měsíc duben začal velmi pěkně velikonočními svátky a další týden jsme už mohli do školy. Musíme se sice pravidelně testovat na COVID, ale to nám nevadí a do školy se moc těšíme. Někteří spolužáci sice nechodí, je nám jich líto, ale my ostatní jsme rádi za kamarády i za to učení. Hned se nám lépe pracuje, když nám to všechno poví paní učitelka. Celý měsíc jsme pilně pracovali, paní učitelka nás moc chválila. Zapojili jsme se do projektového dne – Den Země. Moc nás bavilo povídání o třídění odpadu a ochraně přírody. Sami jsme si do kontejnerů v naší ulici zkusili správně vytřídit odpad z kontejnerků, co máme ve třídě. Měsíc utekl jako voda a už je tu poslední den a s ním přichází i zvyk pálení čarodějnic. I my jsme si čarodějnicky vyzdobili třídu. Moc se nám to povedlo.

Mgr. Světlana Pavelková